Planning kandidaatstelling gemeenteraad

Per 1 september is de aanmeldingstermijn voor kandidaten voor de gemeenteraad gesloten. Wil jij weten hoe de verdere planning voor de kandidaatstelling uitziet? Zie hieronder:

September: publicatie advieslijst

Deze maand wordt de advieslijst gepubliceerd. Deze advieslijst is opgesteld door de kandidaatstellingscommissie van de VVD Diemen en goedgekeurd door het bestuur van het VVD netwerk Amsterdam, waar de VVD Diemen onderdeel van is.

25 oktober: vaststellen verkiezingsprogramma en voorlopige groslijst

Op een ledenvergadering van de VVD Diemen wordt op 25 oktober het verkiezingsprogramma vastgesteld. Ook wordt de voorlopige groslijst vastgesteld. Hierop staan de kandidaten vermeld waaruit gekozen zal worden voor de definitieve lijst.

16 november: vaststellen definitieve kandidatenlijst

Op een ledenvergadering van de VVD Diemen wordt op 16 november de definitieve volgorde van de kandidatenlijst van de VVD Diemen vastgesteld.

Heb je vragen over de planning? Laat het ons weten via een e-mail naar bestuur@vvddiemen.nl.